- Венерина мухоловка "B52" (Dionaea muscipula "B52")199 грн - 325 грнвибрати розмірКод товару: D001Є відгуки: 4 шт.
Розмір S, M, L
Діаметр горщика 9 см
сорт Вид Освітлення Яскраве світло
- Венерина мухоловка "B52" (Dionaea muscipula "B52")199 грн - 325 грнвибрати розмірКод товару: D001Є відгуки: 4 шт.
Розмір S, M, L
Діаметр горщика 9 см
сорт Вид Освітлення Яскраве світло
- Земля для пересадки хижих рослин (субстрат) 2 л80 грн У КошикКод товару: 1024
- Непентес Bloody Mary (Nepenthes “Bloody Mary”)325 грн вибрати розмірКод товару: N003Є відгуки: 2 шт.
сорт Діаметр горщика 9 см
Освітлення Яскраве світло
Вид - Росянка Капська Червона (Drosera Capensis Red)150 грн - 300 грнвибрати розмірКод товару: 009
Діаметр горщика 12 см
Розмір S, M, L
сорт - Насіння венериної мухоловки 5шт80 грн вибрати розмірКод товару: 19
- Венерина мухоловка "Dentate" - (Dionaea Muscipula "Dentate")200 грн - 330 грнвибрати розмірКод товару: D006
Діаметр горщика 9 см
Освітлення Яскраве світло
сорт Вид Розмір S, M, L
- Горщик для розсади15 грн вибрати розмірКод товару: 1034
- Росянка капська альба (Drosera Capensis)150 грн - 250 грнвибрати розмірКод товару: 602
Розмір S, M, L
сорт Діаметр горщика 9 см
Вид
- Венерина Мухолівка М + Росянка у розмірі М333 грн вибрати розмірКод товару: B112

Сарраценія (лат. Sarracenia) – це хижа комахоїдна рослина, сімейства Sarraceniaceae (Сарраценієві). У сараценінні пастками є їхнє листя-глечики, він ...

Росянка (лат. Drosera) – рослина хижак є родом комахоїдних рослин, сімейство Droseraceae (росянкові) у всьому світі десь 150 видів росякнок. Росняка та ...

Якщо Ви бажаєте придбати насіння у продавця та посіяти його – переходьте до розділу “Посів”. Якщо ж Ви хочете отримати своє насіння: для цвітіння слід взяти х ...

Венарина мухоловка від (лат Dionea muscipula) – вид комахоїдної рослини – (лат. Carnivorus plants), а також рослина хижак, сімейство росянкові (Droserasea).
Особливості покупки хижих рослин
Хижі рослини ще ці чудо рослини називають м'ясоїдними, комахоїдні (carnivorous plants). У природі за різними даними налічується близько 700 видів і місцевість зростання розкиданий по всьому світу. Перша згадка про хижі рослини була написана Чарльзом Дарвіном в 1875 році. Але ми для Вас зібрали рослини, які можна вирощувати в домашніх умовах.
Багато хто запитує, чому так прозвали ці диво рослини? Загадка криється як правило в їх місцерості росту, а живуть вони як правило в грунтах (болота) бідними на цілющі речовини і це пішло їм на користь. Листя хижих рослин видозмінилися на пастки, якими вони вбирають цілющі речовини, зокрема азот для зростання.
Пастки у хижих рослин діляться на 3 типи:
- активні пастки,
- напів-активні пастки,
- пасивні пастки.
У нашому магазині представлені хижі рослини з кожного типу пасток, кожен вид унікальний.
Бажаємо поділитися з Вами про ті рослини, які представлені в нашому магазині, які особливості та відмінності вони мають:
- Активні пастки. До цього типу належить Венерина мухоловка (Dionaea muscipula), можливо її вважатимуться лідером всіх хижих рослин. Пастка складається з двох половинок, зубчиків або вій, всередині кожної пастки є так звані рецептори, якщо зачепити один нічого не станеться, так задумано природою щоб рослина не витрачала сили на закривання, наприклад, якщо подує вітер або потрапить крапля води, але коли зачепити дві волоски , спрацює механізм як у капкана та пастка закривається. За цим спостерігати дуже цікаво.
- Напівактивні пастки. До цього типу лову можна віднести Жирянка (Pinguicula) та Росянка (Drosera), Бібіліс (Byblis). Як правило, вони мають численні липкі залози, покриваючи всю поверхню листка, діє як клейкий папір. Після прилипання пастка може згорнути це добре помітно у Росяки. Але цей процес займає від 40 хвилин і більше. Коли жертва прилипає, вона намагається вибратися, чим собі і шкодить, дедалі більше крапельок липкої пастки прилипає та заспокоює жертву, у складі яких крім солодкого нектару, є речовини, які заспокоюють комаху на кшталт транквілізатора.
- Пасивні пастки. Швидше найбільші та дивовижні пастки м'ясоїдних рослин мають пасивні типи пасток, до них можна віднести: Сарраценія (Sarracenia), Непентес (Nepenthes) Цефалотус (Cephalotus), Геліамфора (Heliamphora). Тип лову дуже простий, кожен вид має певний принцип, приманюють жертву, як правило, виділенню солодкого нектару, який і приваблює комах, у процесі він п'янить і дезорієнтує. Наприклад у Сарраценії (Sarracenia) пастка схожа на трубочку з козирком по діаметру розташовані волоски які спрямовані всередину глека, комаха не помічає як уже в пастці, а назад вибратися їй не вдається, тому що стінки судини слизькі і навіть павук не в стані по них . Непентес також хитрий, на кінці листка розташований глечик-судина з рідиною, в якій і розчиняються комахи, які туди забрели в процесі ласощів солодкого нектару. Аналогічним способом принцип пастки мають Цефалотус (Cephalotus) і Геліамфора (Heliamphora), у такий спосіб накопичується живність, після чого потрібні речовини вбираються в стінки і рослина отримує цілюще середовище власне – добриво. На зростання та розвиток нових пасток.
Якщо Вас зацікавили наші рослини, Ви можете купити у нас в магазині хижих рослин: Купити Венерину Мухоловку, Росянку, Жирянку, Сарраценію, Непентес, Цефалотус, Гелеамфору та товари до них.