Рослини хижаки

З нашого саду до Вашого будинку – красиві екзотичні хижі рослини та повітряні квіти за найкращими цінами в Україні.
дивитися каталог
Акційні пропозиції
На сайті діє система оптових знижок
Дізнатись умови
вибір покупців
Набори – разом дешевше!
Догляд (відповіді на запитання)
Рубрики:
САРРАЦЕНИЯ (SARRACENIA) - ДОГЛЯД, ОПИС І ЗМІСТ
САРРАЦЕНИЯ (SARRACENIA) – ДОГЛЯД, ОПИС І ЗМІСТ

Сарраценія (лат. Sarracenia) – це хижа комахоїдна рослина, сімейства Sarraceniaceae (Сарраценієві). У сараценінні пастками є їхнє листя-глечики, він ...

Вересень 3, 2018
Читати
РОСЯНКА (DROSERA) - ДОГЛЯД, ОПИС І ЗМІСТ
РОСЯНКА (DROSERA) – ДОГЛЯД, ОПИС І ЗМІСТ

Росянка (лат. Drosera) – рослина хижак є родом комахоїдних рослин, сімейство Droseraceae (росянкові) у всьому світі десь 150 видів росякнок. Росняка та ...

Вересень 3, 2018
Читати
ВЕНЕРИНА МУХОЛОВКА - ВИРОЩУВАННЯ НАСІННЯ
ВЕНЕРИНА МУХОЛОВКА – ВИРОЩУВАННЯ НАСІННЯ

Якщо Ви бажаєте придбати насіння у продавця та посіяти його – переходьте до розділу “Посів”. Якщо ж Ви хочете отримати своє насіння: для цвітіння слід взяти х ...

Вересень 3, 2018
Читати
ВЕНЕРИНА МУХОЛОВКА. ДОГЛЯД
ВЕНЕРИНА МУХОЛОВКА. ДОГЛЯД

Венарина мухоловка від (лат Dionea muscipula) – вид комахоїдної рослини – (лат. Carnivorus plants), а також рослина хижак, сімейство росянкові (Droserasea).

Вересень 3, 2018
Читати

Особливості покупки хижих рослин

Хижі рослини ще ці чудо рослини називають м'ясоїдними, комахоїдні (carnivorous plants). У природі за різними даними налічується близько 700 видів і місцевість зростання розкиданий по всьому світу. Перша згадка про хижі рослини була написана Чарльзом Дарвіном в 1875 році. Але ми для Вас зібрали рослини, які можна вирощувати в домашніх умовах.

Багато хто запитує, чому так прозвали ці диво рослини? Загадка криється як правило в їх місцерості росту, а живуть вони як правило в грунтах (болота) бідними на цілющі речовини і це пішло їм на користь. Листя хижих рослин видозмінилися на пастки, якими вони вбирають цілющі речовини, зокрема азот для зростання.

Пастки у хижих рослин діляться на 3 типи:

  1. активні пастки,
  2. напів-активні пастки,
  3. пасивні пастки.

У нашому магазині представлені хижі рослини з кожного типу пасток, кожен вид унікальний.

Бажаємо поділитися з Вами про ті рослини, які представлені в нашому магазині, які особливості та відмінності вони мають:

  1. Активні пастки. До цього типу належить Венерина мухоловка (Dionaea muscipula), можливо її вважатимуться лідером всіх хижих рослин. Пастка складається з двох половинок, зубчиків або вій, всередині кожної пастки є так звані рецептори, якщо зачепити один нічого не станеться, так задумано природою щоб рослина не витрачала сили на закривання, наприклад, якщо подує вітер або потрапить крапля води, але коли зачепити дві волоски , спрацює механізм як у капкана та пастка закривається. За цим спостерігати дуже цікаво.
  2. Напівактивні пастки. До цього типу лову можна віднести Жирянка (Pinguicula) та Росянка (Drosera), Бібіліс (Byblis). Як правило, вони мають численні липкі залози, покриваючи всю поверхню листка, діє як клейкий папір. Після прилипання пастка може згорнути це добре помітно у Росяки. Але цей процес займає від 40 хвилин і більше. Коли жертва прилипає, вона намагається вибратися, чим собі і шкодить, дедалі більше крапельок липкої пастки прилипає та заспокоює жертву, у складі яких крім солодкого нектару, є речовини, які заспокоюють комаху на кшталт транквілізатора.
  3. Пасивні пастки. Швидше найбільші та дивовижні пастки м'ясоїдних рослин мають пасивні типи пасток, до них можна віднести: Сарраценія (Sarracenia), Непентес (Nepenthes) Цефалотус (Cephalotus), Геліамфора (Heliamphora). Тип лову дуже простий, кожен вид має певний принцип, приманюють жертву, як правило, виділенню солодкого нектару, який і приваблює комах, у процесі він п'янить і дезорієнтує. Наприклад у Сарраценії (Sarracenia) пастка схожа на трубочку з козирком по діаметру розташовані волоски які спрямовані всередину глека, комаха не помічає як уже в пастці, а назад вибратися їй не вдається, тому що стінки судини слизькі і навіть павук не в стані по них . Непентес також хитрий, на кінці листка розташований глечик-судина з рідиною, в якій і розчиняються комахи, які туди забрели в процесі ласощів солодкого нектару. Аналогічним способом принцип пастки мають Цефалотус (Cephalotus) і Геліамфора (Heliamphora), у такий спосіб накопичується живність, після чого потрібні речовини вбираються в стінки і рослина отримує цілюще середовище власне – добриво. На зростання та розвиток нових пасток.

Якщо Вас зацікавили наші рослини, Ви можете купити у нас в магазині хижих рослин: Купити Венерину Мухоловку, Росянку, Жирянку, Сарраценію, Непентес, Цефалотус, Гелеамфору та товари до них.